پيام نوروزي مهندس رضا رضايي رئيس هيات مديره انجمن سازندكان قطعات و مجموعه هاي خودرو

بازدید : 392 بار

بسم الله الرحمن الرحيم

 

در آغازين روزهاي نويدبخش بهار، فرا رسيدن سال نو را حضور فعالان عرصه  صنعت قطعه سازي خودرو و خانواده‌هاي محترم‌شان تبريك عرض مي‌نمايم و اميدوارم در پرتو انوار هدايت الهي حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها ) سال جديد سالي سرشار از سعادت، شادكامي توأم با خير و بركت براي شما عزيزان باشد.

 

در سال گذشته كه به نام"اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل " نامگذاري شده بود گام‌هاي مؤثري براي توسعه صنعت قطعه سازي ونيز  حل مشكلات صنعتگران و فعالان صنعتي  برداشته شد و اميدوارم اين حركت‌ها در سال جديد نيز با عزم، اراده قوي و مشاركت تمامي اعضا تداوم يابد.

 

اميد آن دارم با همكاري سرمايه انساني توانمند، كارآمد و ارزشمند در صنعت قطعه سازي ، امسال  به مدد تقويت حس خودباوري، اتكا بر قابليت‌هاي دروني و عقلانيت و تدبير  با ارتقاي دانش فني ، توسعه و پيشرفت روزافزون در صنعت قطعه سازي محقق  گردد و انتظار مي‌رود همكاران محترم با تلاش و فعاليت مضاعف در اجراي اين سياست‌ها در سال 1396 بيش از پيش مشاركت فعال داشته باشند.

 

فرصت را مغتنم دانسته از تلاش‌ها و زحمات يكايك  اعضا عزيز هيات مديره انجمن  در انجام وظايف محوله ونيز  تلاش توليدكنندگان  و صنعتگران عزيز به عنوان جهادگران اقتصادي كشور تشكر و قدرداني ‌نمايم. اميدوارم در سايه همدلي، همفكري و همكاري بيشتر شما عزيزان روز به روز شاهد موفقيت بيشتر در عرصه صنعت  و سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران باشيم.

رضا رضايي

رئيس هيات مديره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه هاي خودرو

برای مشاهده این بخش باید در سایت ثبت نام کنید.