سومین همایش بین المللی صنعت خودرو هفتمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی خودرو، سوخت‌های جایگزین و CNG

سومین همایش بین المللی صنعت خودرو در شرایطی در روزهای 10 , 11 اسفند ماه سال  1394 (برابر 29 فوریه تا 1 مارچ 2016 میلادی) برگزار خواهد شد که صنعت خودروی ایران به دلیل تحولات گسترده در مناسبات اقتصادی و صنعتی بین المللی، شرایط کاملاً ویژه ای دارد. از یک سو خواست گسترده مشتریان برای تغییر در خودروهای تولید داخل و از سوی دیگر تمایل باور نکردنی شـرکت هـای بین المـللی بـرای حضـور در بـازار خـودرو ایـران، بر اهمیت برگـزاری سومین همایش افزوده است.

لینک سایت همایش

 • افق های روشن در صنعت خودرو ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ (تعداد بازدید : 14)

  روزنامه آرمان در شماره دوشنبه 12 بهمن در یادداشتی به قلم محمدرضا نجفی منش عضو انجمن قطعه سازان می نویسد: در سفر اخیر رئیس جمهور کشورمان به فرانسه قراردادی میان ایران خودرو و پژو منعقد شد تا این شرکت فرانسوی بعد از سه سال به ایران بازگردد.

  ادامه...
 • معرفی سمینار تخصصی ظرفیت های صنایع پلیمری، فرصت صنایع خودروسازی ایران ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ (تعداد بازدید : 8)

  این سمینار که با مشارکت انجمن های تخصصی و شرکت های پیشرو در قطعه سازی پلیمری و تامین مواد مهندسی مرتبط با صنعت خودرو برای 19 بهمن 94 ترتیب داده شده است، تبیین فرصت ها و چالش های آتی صنعت پلیمر و پلاستیک را در شرایط پیشرو صنعت خودرو هدف قرار داده است.

  ادامه...
 • پایان تولید 405 و 206 در قرارداد جدید ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ (تعداد بازدید : 12)

  سفر 2 روزه حسن روحانی به فرانسه، در ادامه سفر به ایتالیا قراردادهایی را قطعی کرد که می‌تواند ایران را به تحقق چشم‌انداز‌های اقتصادی‌اش در آینده امیدوار‌تر از پیش کند.

  ادامه...
 • ضرورت کاربردی‌سازی آموزش‌های قطعه‌سازان ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ (تعداد بازدید : 10)

  دغدغه امروز فعالان صنعتی به‌ویژه فعالان صنعت قطعه معطوف به مستهلک شدن ماشین‌آلات کارخانه‌ها و نیز روزآمد نبودن فناوری در این صنعت است اما روزآمد نبودن کارخانه‌های قطعه‌سازی یک روی سکه است، شاید بحث مهم دیگر این صنعت دانش روزآمد نیروی انسانی فعال در این صنعت باشد که مغفول مانده است.

  ادامه...
 • انقلاب ساختاری در صنعت خودرو ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ (تعداد بازدید : 10)

  صنعت خودرو کشور ساختاری سنتی دارد و در ۲ دهه گذشته با حفظ رویه بدون تغییر روی مسیری هموار به حرکت خود ادامه داده اما اکنون برای آنکه کام خودروسازان و مردم ایران از برجام شیرین شود،

  ادامه...
 • فرصت‌های پساتحریمی صنعت خودرو ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ (تعداد بازدید : 9)

  عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: خودروسازان باید با استفاده از فرصتهای به وجود آمده در پسا تحریم، نسبت به همکاری و تولید مشترک با خودروسازان مطرح جهان اقدام کنند.

  ادامه...
 • لزوم ایجاد بسترسازی مناسب برای قراردادهای خارجی در صنعت قطعه سازی ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ (تعداد بازدید : 6)

  مشاور انجمن قطعه سازان گفت: به دلیل وابستگی مستقیم دو صنعت خودروسازی و قطعه سازی به یکدیگر، در عقد قراردادها باید مشارکت قطعه سازان در نظر گرفته شود.

  ادامه...
 • قطعات ارزان ترین خودروی کشور در داخل ساخته می شود ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ (تعداد بازدید : 9)

  معاون کیفیت گروه خودروسازی سایپا می گوید عمده قطعات پراید در داخل کشور تولید می شود و شاید تمام قطعاتی که از خارج از کشور وارد می شود به 5 درصد هم نرسد.

  ادامه...
 • تاثیرات قرارداد با پژو بر قیمت خودروهای داخلی ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ (تعداد بازدید : 8)

  دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: قرارداد با پژو باعث افزایش تنوع خودروهای داخلی خواهد شد البته قیمت محصولات جدید بالاتر از قیمت محصولات فعلی خواهد بود.

  ادامه...
 • سهم‌خواهی قطعه‌سازان از بازار بین‌المللی ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ (تعداد بازدید : 15)

  دانش روزآمد به همراه فناوری جدید باعث خواهد شد تا بازار صنعت قطعه‌سازی روزبه‌روز بزرگتر شود و نگاه متمرکز صنعتگر از بازار داخل فراتر رود، در این شرایط قطعه‌ساز برای فروش قطعات خود از بازار بین‌المللی سهم‌خواهی خواهد کرد.

  ادامه...

آرشیو
ورود به سیستم
نام کاربری
رمز عبور
 
ثبت نام