در پی ملاقاتی که آقای دکتر رجال با جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اول محترم ریاست جمهوری داشتند، ضمن بیان مشکلات صنعت قطعه سازی، خواستار حمایت دولت در حل مشکلات صنعت خودرو و قطعه سازی کشور شدند.

جناب آقای دکتر جهانگیری ضمن تأیید نقش و تأثیر انجمن های صنفی اظهار داشتند: سیاست دولت دکتر روحانی، حمایت از تولید و تقویت اقتصاد کشور است.

--

روابط عمومی انجمن

 • قیمت خودرو در سال آینده 5 تا 10 درصد افزایش دارد ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ (تعداد بازدید : 6)

  عضو انجمن قطعه سازان با اشاره به این که یکی از مهم ترین مشکلات مهم قطعه سازان خودرو در کشور نقل و انتقال پول ونقدینگی است، گفت: قطعه سازان خود را برای تولید قطعه به منظور به کارگیری در یک میلیون و 400 هزار خودرو در کشور آماده کرده اند.

  ادامه...
 • دعوت ائتلاف بزرگ از انجمن قطعه سازان ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ (تعداد بازدید : 2)

  ائتلاف بزرگ به عنوان یکی از مهم ترین ائتلاف های هشتمین انتخابات اتاق بازرگانی، طی نامه ای به امضای علاء میرمحمد صادقی و دکتر محمد باقر رجال، از اعضای انجمن قطعه سازان برای حضور در گردهمایی این ائتلاف، دعوت کرد.

  ادامه...
 • بازگشت موظف گونه حسن عموزاده ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ (تعداد بازدید : 20)

  در نشست امروز اعضای هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا از زحمات داوود جدید بناب و محمدرضا صباغی قدردانی شد و آقایان حسن عموزاده و معصوم نجفیان به عنوان اعضای جدید معرفی شدند.

  ادامه...
 • واردات خودرو 51 درصد افزایش یافت ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ (تعداد بازدید : 8)

  بر اساس آمار گمرک، در 11 ماهه سال جاری 92 هزار و 306 خودرو سواری به کشور وارد شد.

  ادامه...
 • اقتصاد در تکاپوی صنعت خودرو ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ (تعداد بازدید : 8)

  برنامه "تکاپوی صنعت" سه شنبه به مقوله صنعت خودرو می‌پردازد.

  ادامه...
 • واردات خودرو مشروط شد ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ (تعداد بازدید : 8)

  با توافق صورت گرفته بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و شورای رقابت، واردات خودرو توسط شرکتهایی غیر از نمایندگی‌های رسمی، آزاد، اما مشروط شد.

  ادامه...
 • تشکیل ستاد کیفیت در ایران خودرو ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ (تعداد بازدید : 8)

  معاون کیفیت ایران خودرو از تدوین برنامه جامع 7 ساله کیفی در ایران خودرو خبر داد و گفت : بر اساس این برنامه هدف ایران خودرو تولید و تحویل خودرو بدون نقص به مشتری و توجه بیشتر به صادرات و عرضه محصولات رقابتی در بازارهای جهانی است.

  ادامه...
 • محدود کردن خودروسازان موجب زمین زدن صنعت خودرو می شود ۱۳۹۳/۱۲/۱۱ (تعداد بازدید : 13)

  سومین نمایشگاه صنعت خودرو و قطعات وابسته استان سمنان با حضور معاون حقوقی رییس جمهور، استاندار سمنان، مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا، معاون اداره استاندارد ایران، خودروسازان و واحدهای تولیدی قطعات خودرو کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان سمنان آغاز به کار کرد.

  ادامه...
 • دغدغه های موجود در صنعت تولید خودرو جدی گرفته شود ۱۳۹۳/۱۲/۱۱ (تعداد بازدید : 8)

  استاندار سمنان با بیان اینکه این استان می تواند با توجه به ظرفیت های بالا بعنوان سومین قطب خودرو سازی مطرح شود، گفت: دغدغه های موجود در صنعت تولید خودرو جدی گرفته شود.

  ادامه...
 • قرارداد جدید ایران و پژو سرانجام نهایی شد. ۱۳۹۳/۱۲/۱۱ (تعداد بازدید : 10)

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از نهایی شدن قرارداد جدید همکاری پژوی فرانسه با ایران خبر داد و گفت: مفاد این قرارداد، قابل مقایسه با قراردادهای همکاری پیشین خودروسازان نیست.

  ادامه...

آرشیو
ورود به سیستم
نام کاربری
رمز عبور
 
ثبت نام